Dla odwiedzających

Największe targi fryzjerstwa i kosmetyki w Polsce to wielkie, trzydniowe święto dla wszystkich fanów piękna. To także świetna okazja dla tych, którzy dopiero szukają inspiracji i pomysłów na nowy wygląd oparty na najnowszych trendach.

Kochasz kosmetyki? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Rejestracja B2B

Spotkasz gwiazdy z branży

Tylko na Beauty Days w jednym miejscu i czasie spotkasz gwiazdy różnych dziedzin branży urodowej. Co więcej, możesz zobaczyć ich wszystkich w akcji, a także przyłączyć się do nich.

Weźmiesz udział w wydarzeniach towarzyszących

Dla odwiedzających i wystawców przygotowaliśmy 9 wydarzeń: Ogólnopolski Plebiscyt Beauty Point – najlepszy salon w Polsce, Nagrody Crystal Beauty, Rekord Guinnessa- najwyższa fryzura, Konkurs Złoty Lotos – najlepsze produkty targów, Young Beauty Show, Networking Conference, Beauty Days Blogger, International Barber Battle oraz Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days!

Poznasz nowe firmy

Poznaj firmy z Polski i zagranicy, które po raz pierwszy wystawiają się w Polsce i wchodzą na nasz rynek. Nie spotkasz ich na innych targach ani w sieciówkach!

Strefa koreańskiej pielęgnacji

Dowiedz się jak zatrzymać swoje piękno na dłużej.

Znakomity dojazd i parking

Dojedziesz do nas bezpłatnym autobusem z Centrum Warszawy lub samochodem. Oferujemy bezpłatny parking na 15 000 pojazdów!

Bezpłatny wstęp dla branży

(Bezpłatny wstęp na Targi tylko po rejestracji i okazaniu w dniu Targów zaproszenia.)

Zapraszamy branżę urodową do udziału w największych targach fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce – Beauty Days. Udział przedstawicieli branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja B2B

Bezpłatny autobus

Jak co roku, przez cały czas trwania targów Beauty Days kursować będzie darmowy autobus z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo. Rozkład jazdy zamieścimy tuż przed imprezą targową.

Dojazd

Samochodem – tak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem – autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Pociągiem – Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).