Podczas targów dostępna będzie, specjalnie wydzielona strefa networkingu – przestrzeń do wymiany doświadczeń i zacieśnienia kontaktów. Spotkania branżowe to idealna okazja do poszerzenia grona potencjalnych partnerów biznesowych, a także zbudowania bazy odbiorców.

Liczne wystąpienia i konferencja branżowa prowadzona przez uznanych prelegentów – doświadczonych praktyków i znawców branży.

Przygotowanie identyfikatorów oraz indywidualnych pakietów powitalnych do wszystkich zarejestrowanych, które zostaną przesłane bezpośrednio pod adres podany w formularzu rejestracyjnym.

Nawiążesz ważne kontakty biznesowe

Na Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami

Zaprezentujesz swoje produkty i usługi tysiącom konsumentów

Poprzednią edycję targów odwiedziło ponad 30 tysięcy osób. To tysiące Twoich potencjalnych klientów. Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

Zdobędziesz cenną wiedzę i poznasz nowości na rynku

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych uzupełnisz swoją wiedzę, zwiedzając targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe. Nowe informacje natchną cię do pracy nad rozwojem swojego biznesu.

Zarezerwuj stoisko

Profil odwiedzającego

  • Poznaj najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie kosmetyki i urody.
  • Zobacz i przetestuj najnowsze kolekcje specjalistycznych kosmetyków oraz nowoczesnych urządzeń kosmetycznych
  • Spotkaj przedstawicieli czołowych producentów kosmetyków i urządzeń kosmetycznych, a także salonów kosmetycznych i studiów fryzjerskich.
  • Zdobądź cenne porady na temat stosowania kosmetyków oraz składu, dzięki czemu będziesz mógł dokonać świadomego wyboru produktów.
  • Zapoznaj się z ofertą wyposażenia gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich oraz studia urody.
  • Dowiedz się o najnowszych rozwiązaniach stosowanych w medycynie estetycznej.
  • Weź udział w konferencjach tematycznych i poszerz swoją wiedzę
  • Nawiąż nowe kontakty biznesowe oraz wymień się doświadczeniami z specjalistami z branży kosmetycznej.
  • Poznaj nowe marki i produkty kosmetyczne, które można włączyć do swojej oferty.
  • Nawiąż relacje z potencjalnymi klientami i zdobądź nowe pomysły na promocję usług i produktów.

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej

Odbierz voucher na zabudowę

Beauty Days to wydarzenie dedykowane rozwojowi w biznesie. Platforma ta powstała, by dynamizować wzrost sektora i położyć akcent na jego integrację. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z dedykowanego vouchera na zabudowę eventową

Zapytaj o voucher