Dla wystawców

Bądź częścią największych targów fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce! Beauty Days to największa w Polsce impreza targowa dedykowana branży kosmetycznej i urodowej. Podczas wydarzenia swoją ofertę prezentują różne marki z prężnie rozwijających się gałęzi rynku.

Zostań wystawcą

Nawiążesz ważne kontakty biznesowe

Na Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami.

Zaprezentujesz swoje produkty i usługi tysiącom konsumentów

Poprzednią edycję targów odwiedziło ponad 30 tysięcy osób. To tysiące Twoich potencjalnych klientów. Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

Zdobędziesz cenną wiedzę i poznasz nowości na rynku

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych uzupełnisz swoją wiedzę, zwiedzając targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe. Nowe informacje natchną cię do pracy nad rozwojem swojego biznesu.

Rekomendacje Wystawców

Revlon Professional
Pierre Rene
Mia Calnea
Elegance Polska
Pan Drwal
Revlon Professional
Fontanna Młodości

O organizatorze

Organizatorem Beauty Days jest Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo. To największy ośrodek targowy w Europie Środkowej i doświadczony organizator imprez. Członek UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

Centrum dysponuje 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 6 halach, 500 000 m2 powierzchni całkowitej i 15 000 miejsc parkingowych. Ptak Warsaw Expo zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy – 15 minut jazdy samochodem z centrum stolicy, 10 minut od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina (port Okęcie).

W 2017 roku, w Ptak Warsaw Expo odbyło się 30 imprez o charakterze biznesowym i konsumenckich, w których udział wzięło łącznie ponad 650 tysięcy odwiedzających i 6 tysięcy wystawców z Polski i zagranicy.

15 minut

od centrum Warszawy

10 minut

od portu lotniczego

15 000

miejsc parkingowych

Oferta wystawiennicza

Bądź częścią największych targów w Polsce!

Rozwijaj z nami swój biznes.

Zdobądź nowych klientów i partnerów.

Weź udział w wielkim święcie branży kosmetycznej.