MISTRZOSTWA NAILPRO POLAND GLOBAL COMPETITION

Odbywają się w ramach turnieju Nailpro CUP Eastern Europe Competitions 2019/2020

Mistrzostwa Nailpro Poland są integralną częścią turnieju Nailpro CUP Europe Competitions, w ramach którego mistrzostwa Nailpro Global Nail Competitions odbywają się w 8 krajach europejskich:
Polsce, Chorwacji, Czechach, Bułgarii, Ukrainie, Słowacji, Serbii, Rumunii oraz Nailapalozza On-Line.
Nailpro Global Nail Competitions od wielu lat uważane jest za najbardziej inspirujące mistrzostwa paznokci na świecie. Na swój prestiż zapracowało satysfakcją uczestników, emocjami jakie towarzyszą podczas każdego konkursu w wielu rejonach świata, niekwestionowanymi umiejętnościami laureatów i kreatywnością jego uczestników. Rokrocznie finał w Sacramento przyciąga do siebie autorytety stylizacji paznokci z całego świata.
Nailpro Global Nail Competitions to unikalne na skalę światową podejście do stylistów. Dla nas najistotniejsi jesteście Wy – styliści i to nie zależnie od marki na jakiej pracujecie. Wśród Was wypatrujemy potencjalnych mistrzów, instruktorów, sędziów, których rozwijamy i pozwalamy odejść w odpowiednim dla Was czasie, by objąć opieką nowych. Chcemy byście rozwijali skrzydła i zdobywali kolejne bezkresy paznokciowej pasji na niejednym kontynencie. Uważamy, że przyszłością branży jesteście Wy, dlatego w organizację tego wydarzenia wkładamy całe swoje serce i doświadczenie, byście w te magicznie inspirujące dni czuli się naprawdę wyjątkowo.
Emocje! Najlepsze na Nailpro Global Nail Competitons.

Mistrzostwa otwarte są dla wszystkich specjalistów branży paznokciowej, którzy posiadają uprawnienia i kwalifikacje do świadczenia usług stylizacji paznokci. Początkujący, mistrzowie i weterani z krajów, w których ten rodzaj działalności nie podlega licencjonowaniu/uprawnieniom, mogą również wziąć w nich udział. Organizatorzy zastrzegają sobie jednak prawo do przedstawienia przez uczestnika kwalifikacji / uprawnień potwierdzających ukończenie profesjonalnego szkolenia stylizacji paznokci.