Pierwsze mistrzostwa Indigo Nails 2017!

Pierwsze mistrzostwa Indigo Nails 2017! 2017-05-01T11:13:32+00:00

Pierwsze mistrzostwa Indigo Nails 2017!


Indigo Nails to marka stworzona dla specjalistów w profesjonalnej stylizacji paznokci, która w zaledwie kilka lat opanowała rynek i podbiła serca kobiet na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że warto wspierać tych, dla których dbanie o piękny manicure to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Chcemy, abyście mogli poszerzać swoją wiedzę i rozwijać warsztat, więc zachęcamy do sprawdzenia się w akcji!

Już w sobotę, 20 maja spotkamy się z wami podczas pierwszych mistrzostw stylizacji paznokci dla początkujących. To niepowtarzalna okazja, aby wykazać się umiejętnością pracy pod presją czasu oraz zmysłem artystycznym.

Wierzymy w twój talent i potencjał! Jeśli chcesz zmierzyć się z najlepszymi, zdobyć nowe doświadczenia i zgarnąć pierwszy mistrzowski tytuł, nie możesz tego przegapić!

Chęć uczestnictwa należy zgłosić mailowo na mistrzostwa@indigo-nails.com do 10.05.2017.

W mailu powinny się znaleźć zdjęcia 3 przykładowych stylizacji oraz potwierdzenie odbycia pierwszego szkolenia z manicure hybrydowego. Ilość miejsc jest ograniczona, więc po wstępnej selekcji, organizator skontaktuje się z uczestnikami, którzy zakwalifikują się do udziału w mistrzostwach.

DLA KOGO?

Dla stylistów paznokci, którzy ukończyli przynajmniej jedno szkolenie z manicure hybrydowego, ale nie zdobyli jeszcze nagrody w żadnych mistrzostwach.

KONKURENCJE:

Uczestnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach: Perfect Application i Creative Nail Art. Nie ma możliwości wystartowania tylko w jednej kategorii.

Perfect Application – Konkurencja polega na wykonaniu manicure hybrydowego z wykorzystaniem bazy proteinowej (na obu dłoniach, z przedłużeniem lub bez) i koloru dostarczonego przez organizatora (na jednej dłoni). Czas na zrealizowanie zadania to 60 minut.

Creative Nail Art – Zadaniem uczestników jest przygotowanie kreatywnego, oryginalnego zdobienia paznokci jednej ręki, realizującego podany temat. Całość musi zostać wykonana lakierami hybrydowymi, bez gotowych elementów. Czas pracy wynosi 60 minut.

NAGRODY

  • 1. miejsce- 1500 zł
  • 2. miejsce- 1000 zł
  • 3. miejsce- 500 zł

Nagrody przyznawane są oddzielnie w każdej kategorii.

WARUNKI:

Każdy uczestnik powinien zapewnić sobie własną modelkę, produkty oraz sprzęt (wyłącznie marki Indigo Nails. Jakiekolwiek produkty lub akcesoria innych marek nie zostaną dopuszczone).
Szczegółowy regulamin mistrzostw dostępny jest tutaj: utn.pl/t8f5x