Mistrzowska Szkoła Makijażu

Podczas II Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych po raz pierwszy w Polsce odbędzie się intensywny, certyfikowany kurs w ramach MISTRZOWSKIEJ SZKOŁY MAKIJAŻU GOSH COPENHAGEN.

Będzie to 2 dniowy intensywny kurs pod okiem International Make-up Master Anny Muchy. Każda z uczestniczek kursu otrzyma pakiet produktów GOSH Copenhagen oraz Certyfikat ukończenia MISTRZOWSKIEJ SZKOŁY MAKIJAŻU GOSH COPENHAGEN.

INTENSYWNY KURS MISTRZOWSKIEJ SZKOŁY MAKIJAŻU GOSH COPENHAGEN pod okiem Anny Muchy obejmie szkolenie i warsztaty z następujących zagadnień:

  •  Idealny owal twarzy z wykorzystaniem technik konturowania i rozświetlania twarzy
  •  Nieskazitelna cera z wykorzystaniem technik korygowania niedoskonałości oraz perfekcyjnego doboru podkładu.
  •  Makijaż z charakterem z wykorzystaniem eyelinerów oraz pozostałych kosmetyków do makijażu oczu i brwi to możliwość zgłębienia technik jak i odblokowania niespożytych pokładów samokreacji w makijażu.
  •  Ponętne usta od nude do intensywnie napigmentowanych kolorów, czyli jak skutecznie osiągnąć założony efekt.
  •  W trakcie kursu uczestniczki zapoznają się również z różnymi formami aplikacji od opuszków palców poprzez pędzle i blender.

Termin: 19 – 20.05.2017

Każdego dnia zostaną zorganizowane dwie grupy: 10:00 – 13:00 (I grupa) oraz od 14:00 do 17:00 (II grupa)

Liczba miejsc ograniczona: 30 osób w I grupie i 30 osób w II grupie. Łącznie w całości intensywnego kursu MISTRZOWSKIEJ SZKOŁY MAKIJAŻU GOSH COPENHAGEN weźmie jedynie 60 uczestniczek.

PROWADZĄCA: Anna Mucha– zwyciężczyni International Master’s Award MakeUp 2015 w Monachium. Mistrzyni Polski wizażystów 2015. Dyplomowany Mistrz w zawodzie Wizażysta/Stylista. Pasjonatka makijażu, juror mistrzostw ogólnopolskich. Na co dzień Główny Trener Produktowy oraz Szkoleniowiec marki GOSH Copenhagen. Kreatorka makijaży do sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz materiałów edukacyjnych. Jej zdaniem finezja, dbałość o szczegóły i dopracowanie to cechy prowadzące do osiągnięcia efektu piękna, nierozłącznie towarzyszącego makijażom.

Zapisy wkrótce

O MARCE – GOSH COPENHAGEN

Kosmetyki do makijażu, zaprojektowane dla kobiet, które cenią wysoką jakość i pewność końcowego efektu makijażowego.

Kosmetyki do makijażu, zaprojektowane dla kobiet, które cenią wysoką jakość i pewność końcowego efektu makijażowego.

Oryginalne kosmetyki z modowego serca Skandynawii – Kopenhagi. Wysoka jakość formuł, czystość technologiczna, innowacyjne, wielofunkcyjne rozwiązania makijażowe, ciekawe połączenia kolorystyczne dają pewność efektu bez ryzyka podrażnień.

GOSH Copenhagen odsłania przed polskimi fankami stylizacji najnowsze trendy i tajniki w sztuce wizażu.

EFEKT GOSH rekomenduje International Make-up Master – Anna Mucha.